xKontakt.cz

Porucha elektroinstalace vyřadila insolvenční rejstřík i půlku soudů v ...

Hospodářské noviny Porucha elektroinstalace vyřadila insolvenční rejstřík i půlku soudů v ... Hospodářské noviny Insolvenční rejstřík je přitom pro mnohé firmy a úřady velmi důležitý. Pokud nefunguje, může způsobit problémy všem, kteří si chtějí ověřit, zda jejich obchodní partner není v insolvenci, a mohou s ním tedy uzavřít smlouvu. Nebo se potřebují podívat ... Soudy ruší jednání. Insolvenční rejstřík nebo rejstřík trestů ...Hospodářské novinyvšech 13 zpravodajských článků »

​Provozovat registr vozidel chce pět firem

Dopravní Noviny ​Provozovat registr vozidel chce pět firem Dopravní Noviny 4.8. - Do nové soutěže na provozovatele Centrálního registru vozidel (CRV) se přihlásilo pět firem . Ministerstvo dopravy otevřelo obálky s nabídkami uchazečů, ty nyní podrobně posoudí hodnotící komise. Předložené nabídky slibují úsporu v řádu desítek ...Kdo bude spravovat registr vozidel? Zájem má pět firem EuroZpravy.CZvšech 3 zpravodajských článků »

Automatický externí defibrilátor v praxi

Automatický externí defibrilátor v praxi ZDN.cz Od roku 2002 si mohli laičtí zájemci (majitelé velkých obchodů, firem ) tento přístroj sami zakoupit, zatím však pouze na lékařský předpis. Bez předpisu to ... Vzhledem k soukromému vlastnictví některých přístrojů neexistuje žádný centrální registr ...

SAP pro IoT: Prediktivní údržba, optimalizovaná logistika i ...

ITBIZ SAP pro IoT: Prediktivní údržba, optimalizovaná logistika i ... ITBIZ SAP pro tuto oblast dodává v rámci platformy SAP HANA služby v oblasti IoT, jež toto umožňují. Kromě toho spolupracujeme s řadou dalších firem poskytujících doplňkové služby. Jednou z nich je firma Jasper, která byla nedávno koupena společností Cisco.

Nafouknutý registr, mír pod olivami a zranitelná auta

Týden.cz Nafouknutý registr , mír pod olivami a zranitelná auta Týden.cz Jedna z posledních říká, že právníci zastupující americké majitele naftových vozů koncernu umožňujících falšování testů emisí budou požadovat, aby jim firma uhradila poplatky a další právní náklady v objemu až 332,5 milionu dolarů (osm miliard Kč).

Registr smluv: Zveřejňování kontraktů zatím příliš nefunguje

Lidovky.cz Registr smluv: Zveřejňování kontraktů zatím příliš nefunguje Lidovky.cz Budvar ve sněmovně sehrál úlohu sněhové koule a nabalil na sebe další poslaneckou aktivitu, protože o výjimku si chtějí říci i další instituce a firmy . Zákon o registru smluv není mezi zákonodárci populární, přestože si jej většina sněmovních stran ...

Chtějí vykostit zákon. Antibabiš ohrožen

Novinky.cz Chtějí vykostit zákon. Antibabiš ohrožen Novinky.cz Stejně jako soc. dem. i babišovci odmítají zákon vykostit od centrálního registru . „Jde o to, jak sjednotit a zprůhlednit nahlížení do majetkových přiznání. To, jak je to teď, nefunguje. Benda je zdrženlivý k modernějším technologiím, databázím a ...

Národní strategie eHealth počítá se vznikem informačního portálu

denik.cz Národní strategie eHealth počítá se vznikem informačního portálu denik.cz Najít si lékaře s volnou kapacitou blízko svého bydliště, vybrat si nemocnici s dobrým hodnocením, nebo se podívat, kolik dala zdravotní pojišťovna za konkrétní léčbu, by mělo být snazší díky chystanému Národnímu zdravotnickému informačnímu portálu.

1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 84
Lepší zaměstnání, Registr smluv, Inkasní místo